Zasloužíte si, aby o Vaší práci vědělo více lidí!

Zdroj: istock

B2B marketing je těžká disciplína. Úspěch se měří striktně v číslech a grafech, které vidí jen pár zasvěcených. Stalo se Vám, že Vás někdo zastavil a sdělil, že jej oslovila Vaše poslední kampaň? Pravděpodobně ne. Ale to se může změnit, pokud se přihlásíte do Masters of B2B Marketing!

Masters of B2B Marketing pomáhá jak obchodníkům, tak i marketérům. Prezentace úspěšné kampaně před odbornou veřejností ukazuje na úspěch značky, vyzdvihuje sílu jejího sdělení a oceňuje, jak efektivně je toto sdělení předáno zákazníkům. Zároveň ale tato akce staví na světla ramp ty, kteří dlouho stáli v ústraní – tvůrce reklam, kteří strávili řady dní (a často i nocí), aby kampaň po vizuální a obsahové stránce vypiplali a pustili do světa.

Kdo to nikdy nedělal, ten neví, kolik úsilí stojí za jediným bannerem. A co teprve když se tvoří série billboardů, propagační videa, nové webové stránky, LinkedInový profil, direct mail kampaň…

Jen do 8. 10. sleva 1000 Kč na každou přihlášku do Masters of B2B Marketing
Jen do 8. 10. sleva 1000 Kč na každou přihlášku do Masters of B2B Marketing

Že svoji práci dělají dobře, to doposud tvůrcům reklam a B2B marketérům prozradil jen příznivý vývoj grafů v analytických softwarech. S Masters of B2B Marketing najednou získávají možnost zpětné vazby od odborné poroty složené z předních marketingových expertů v Česku.

Co pro Vás bude znamenat vítězství v některé z kategorií? Nesmírně hodně. Je to známka toho, že brandový projekt, efektivní kampaň nebo kreativní kampaň děláte ze všech nejlépe. Je to ocenění a motivace pro talenty ve Vašem marketingovém týmu. A otevírá Vám to dveře k dalším spolupracím. Ocenění jsou totiž předávána na B2B konferenci, nejprestižnější a největší akci, která se v Česku v oblasti B2B marketingu pořádá. Váš projekt bude prezentován před zraky stovek specialistů na obchod a marketing.

To vše máte na dosah ruky. Stačí tak málo. Pošlete nám svoji přihlášku, představte Váš projekt. Už brzy se o Vaší práci začne mluvit.