Porota Masters of B2B Marketing 2023

Josef-Havelka-2-croped_hi

Josef Havelka

TFO at Contagious Praha

Josef je vlastně tibetský buddhistický mnich, nicméně jeho špatná karma ho nechala zrodit se v bývalém Československu. Až si odpyká svůj čas v reklamě a marketingu, bude znovuzrozen v nebi Tushita. Zcela bez značek, televize, internetu či billboardů. 

Roman Číhalík I B_W (1)

Roman Číhalík

Creative director | SYMBIO

S reklamou začínal v rodné Olomouci. Později přes zastávku v Brně začíná pracovat v Praze pro největší síťové i lokální agentury. Nyní vede kreativní oddělení v agentuře Symbio. Během kariéry pracoval pro klienty Pilsner Urquell, O2, Kooperativa, Nestlé, Unilever, Mercedes-Benz, Samsung, Madeta, Škoda Auto, ORLEN Unipetrol nebo Tanec Praha.  

Za svou práci získal řadu prestižních lokálních i zahraničních kreativních ocenění. Zasedal v porotách ADC, ADCE, Young Lions, NY Advertising Festival nebo Golden Drum a jeho práce jsou pravidelně publikované v magazínech Lürzer’s Archive a Shots. Je dlouholetým členem ADC a věnuje se etickým otázkám marketingu v rámci AKA. Spoluzaložil spolek NELEŽ, který se věnuje boji proti dezinformacím v online prostoru a s tím spojenou reputační ochranou značek.
jindrisek2016

Tomáš Jindříšek

Managing Partner | Digital First Marketing Group a.s.

Tomáš Jindříšek je Managing Partner skupin agentur Digital First Marketing Group (DFMG). V roce 2012 spoluzaložil agenturu Dark Side a.s., která je nyní spolu s největší moravskou digitální agenturu PRIA a PR agenturou Insighters součástí holdingu DFMG. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. 
Tomáš se marketingové komunikaci a internetu profesionálně věnuje od roku 1998, pravidelně přednáší a publikuje, působí jako člen řady odborných porot a aktivně se zapojuje do projektů pro významné značky. Je člen prezidia Asociace komunikačních agentur. Jeho koníčkem je pomoc obecně prospěšnému sektoru, mimo jiné působí jako předseda představenstva neziskové organizace Jahoda a je spolutvůrcem portálu csrd.cz – komunity kolem ESG a CSRD problematiky. Spolu s Radkem Špicarem vytvořil platformu Evropavdatech.cz, která je jedna ze dvou nejlépe fungujících projektů na pozitivní ovlivňování Čechů týkají se Evropy a EU. Tomáš je certifikovaným koučem u mezinárodní koučovací federace (ICF).
Jiri_Langpaul

Jiří Langpaul

Creative Director | Founder: WEAREGINGER

Kreativní ředitel s rozsáhlou reklamní minulostí. Předtím, než založil nezávislé kreativní studio WeAreGinger, pracoval jako kreativní ředitel agentur Leo Burnett, Fabrika a Mather Communications (Ogilvy). Jeho práce byly oceněny na většině významných světových festivalů oslavujících efektivitu i kreativitu jako D&AD, Clio, Epica, The One Show, Golden Watch, Golden Drum, Effie, RedDot Award, Louskáček a mnoha dalších.
Michal-Binka-1

Michal Binka

SEO consultant

Michal Binka se on-line marketingu věnuje téměř 20 let. Poslední roky se úzce specializuje na SEO – optimalizaci stránek pro vyhledávače. Michal je autorem 3 velmi úspěšných SEO knih, několika video školení, provozuje několik vlastních e-shopů a obsahových webů, stará se o desítky klientů ve své agentuře SEOPRAKTICKY.CZ.
Petr

Petr Marek

Executive Director | Marco bbn

Výkonný ředitel a spolumajitel komunikační agentury MARCO BBN Czech Republic. V marketingu se pohybuje již téměř 30 let. Zkušenosti v tradičním marketingu nabíral již v divokých porevolučních letech. Více jak 20 let čerpá zkušenosti od celosvětových marketingových autorit díky členství v mezinárodní síti. Jeho specializací je B2B marketing, především branding a tvorba komunikačních strategií.
ADAM_ZBIEJCZUK_01 kopie

Adam Zbiejczuk

Managing partner | Influencer.cz

Vystudoval mediální studia, 15 let se věnuje profesionálně on-line komunikaci a zejména sociálním médiím a jejich využití v byznysu. Byl tváří mBank při jejím vstupu na český trh, pracoval v agenturách Ataxo a H1.cz, kde se podílel na vzniku nástroje na monitoring soc. sítí Social Insider. 6 let se staral na volné noze o sítě pro BMW ČR. Je spolumajitelem agentury Influencer.cz, školí, přednáší a organizuje setkání social media profesionálů Babeltalk.